09.10.1960 tarihli, Gostivar (Makedonya) doğumluyum. Esas memleketim, Makedonya'da Türklerin en yoğun yaşadığı Raptiştah kasabasıdır. Evliyim ve iki çocuğum var.

Eğitimime Raptiştah - Çede Filipovski İlköğretim Okulu'nda başladım. Liseyi Gostivar Pance Poposki Lisesi'nde birincilikle bitirdim.

Ocak 1987'de Üskup "Kiril i Metodij Üniversitesi" Tip Fakultesi 'nden mezun oldum. Belgrat VMA'da (Askeri Tıp Akademisi) yedek subay olarak başladığım askerliğimi Ohri'de on bir ay sonra tamamladım. Askerlikten sonra, Gostivar - Boris Kançeski Devlet Hastanesinde 4 yıl pratisyen doktor olarak çalıştım.

 

1992 yılında, Balkanlar karışınca eğitimime devam etmek için Anavatanıma geldim. İstanbul Üniversitesi - İstanbul Tıp Fakültesi - İç Hastalıkları Anabilim Dalında, 1992 yılında başlamış olduğum ihtisasımı 1997'de bitirdim.

 

 

İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği üyesiyim.

İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesi'nden ayrıldıktan sonra, 1997'de doktor olan iki ağabeyimle birlikte, Üsküp Tıp Polikliniği'ni kurduk. İki yıl sonra poliklinikten ayrıldım. 1999 yılında Acıbadem Sağlık Grubu'na geçtim. Acıbadem Soyak Polikliniği, Acıbadem Kadıköy Hastnesi ve Acıbadem Kozyatağı Hastanesinde iç hastalıkları uzmanı olarak çalıştım. Halen Acıbadem Kadıköy Hastanesi İç Hastalıkları Bölümü "staff" doktoru olarak tam gün çalışmaktayım.

Uzmanlık Dalım: İç Hastalıkları (Dahiliye)

Yabancı dil: İngilizce, Makedonca, Sırpça-Hırvatça, Arnavutça

E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tel: +216 544 41 23 (iş) +216 544 44 44 (iş); 444 55 44 (Alo Acıbadem)

Mobil: 0532 346 26 90